Drobečková navigace

Úvod > Psychokoutek

Psychokoutek

Kdo mě zná, ví, že odjakživa tíhnu k psychologii a hlavně i k pomoci ostatním.

Za svůj život jsem poznala už hodně příběhů a zažila různé náročné situace, ať už sama za sebe, nebo se svými blízkými, kteří prožívali těžké chvíle.

Věřím, že už mohu v některých věcech sama poradit jiným, přestože samozřejmě nejsem žádný profesionál.
Často nad věcmi přemýšlím do hloubky, analyzuju a nenechám je být. Sama se potýkám s některými problémy, také jsem více než tři roky spolupracovala s psycholožkou a ráda se o zkušenosti podělím s těmi, kdo váhají a třeba pomoc potřebují.

V podrubrikách, které se vám zobrazí, když myší najedete na "Psychokoutek" se tedy budu zamýšlet nad různými tématy, obvykle na svém příkladu vysvětlovat některé chování. Pokusím se podělit s důležitými poznatky ohledně doprovázení vašich blízkých v těžkých situacích, jako je úmrtí blízké osoby, i ohledně života s úzkostí a z ní vyplívajících těžkostí.

Doufám, že pro zájemce budou tyto krátké články zajímavé a užitečné.

east hightland way
A pokud se necítíte dobře, máte pocit, že něco nedokážete, potom doporučuji udělat něco, jako já. Vydaly jsme se s mojí blízkou kamarádkou od dětství do nádherného Skotska, abychom zdolaly jeden z méně známých treků - East Highland Way. Za šest dní 132km, byť jsem místy skoro lezla po kolenou, mi ukázalo, že dokážu mnohem víc, než si myslím. :-D